Otkrili smo da možda koristiš zastareli brauzer koji nije kompatibilan sa našom vebstranicom.
Toggle navigation
Zajednica
Akademije
Filijale
Takmičari
Uloguj se
Napravi nalog
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Information
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
TWWBJJ
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Information
Nalog
Uloguj se
Napravi nalog
Zajednica
Akademije
Filijale
Takmičari
TWW BJJ RUSSIAN CUP
28 Feb
Registruj
Info
rmation
Učesnici
Mečevi
Žrebovi
i raspored
Rezultati
Registruj
Rezultati
Top liste
Ranking
Best Kids Academy
Poslednje izračunato пре 4 сата
Rankings
Best Kids Academy
1.
Zaid Timerbiev BJJ
Russia
244
Points
163
Wins
88
Losses
17
27
10
2.
Academy jiu-jitsu Urus
Russia
236
Points
106
Wins
29
Losses
23
8
5
3.
AF Academy
Russia
223
Points
103
Wins
76
Losses
18
16
13
4.
Bjj Alex team
Russia
204
Points
90
Wins
74
Losses
16
16
12
5.
Strela Team (official)
Russia
159
Points
101
Wins
64
Losses
13
10
12
6.
Akhmed Saparbaev Team
Russia
137
Points
59
Wins
31
Losses
11
11
5
7.
Sabr Jiu-jitsu
Russia
126
Points
65
Wins
14
Losses
12
4
6
8.
Пересвет
Russia
110
Points
99
Wins
112
Losses
7
13
8
9.
TEAM STRELA ELISTA
Russia
78
Points
49
Wins
40
Losses
5
9
6
10.
Checkmat 161
Russia
64
Points
35
Wins
41
Losses
4
8
4
11.
TEAM MURADOV BJJ
Russia
63
Points
41
Wins
30
Losses
6
2
3
12.
Nesterov Jiu-Jitsu Team
Russia
56
Points
34
Wins
26
Losses
5
2
5
13.
Gurza Team
Russia
41
Points
27
Wins
8
Losses
4
1
2
14.
Sharukhiya_team
Russia
27
Points
23
Wins
13
Losses
2
2
3
15.
A-FORCE
Russia
26
Points
20
Wins
19
Losses
1
4
5
16.
UNIVERSAL FIGHTERS
Russia
23
Points
12
Wins
20
Losses
1
4
2
16.
Fight Zone Team
Russia
23
Points
12
Wins
8
Losses
2
1
2
18.
STRELA
Russia
20
Points
9
Wins
2
Losses
2
0
2
18.
ПАНЧЕР
Russia
20
Points
13
Wins
11
Losses
2
0
2
20.
Saykhanov team
Russia
18
Points
10
Wins
3
Losses
2
0
0
21.
LUTADOR
Russia
16
Points
12
Wins
12
Losses
1
1
4
22.
ARES Volgograd
Russia
14
Points
12
Wins
10
Losses
1
1
2
23.
Patriot
Russia
12
Points
7
Wins
6
Losses
1
1
0
23.
MANAS
Kyrgyzstan
12
Points
31
Wins
24
Losses
0
3
3
23.
Peresvet
Russia
12
Points
15
Wins
29
Losses
0
2
6
23.
Martial Arts Center GENERAL
Russia
12
Points
6
Wins
2
Losses
1
1
0
27.
СПК"Ника"
Russia
11
Points
9
Wins
3
Losses
1
0
2
28.
A-force Taganrog
Russia
10
Points
9
Wins
13
Losses
0
3
1
28.
ANSAROV_TEAM
Russia
10
Points
3
Wins
2
Losses
1
0
1
30.
ПАТРИОТ161
Russia
6
Points
4
Wins
8
Losses
0
2
0
31.
Дружина
Russia
5
Points
20
Wins
23
Losses
0
1
2
32.
STRELA GROUP
Russia
4
Points
7
Wins
7
Losses
0
1
1
33.
Школа Смешанных Единоборств 1
Russia
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
33.
SPARTAN KIDS
Russia
3
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
0
35.
LEGION Jiu-Jitsu
Russia
1
Points
1
Wins
6
Losses
0
0
1
35.
CHEKMAT INTERNATIONAL
Russia
1
Points
3
Wins
2
Losses
0
0
1
35.
KYRK-CHORO
Kyrgyzstan
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
35.
CHECKMAT MOSCOW\ADAEV TEAM KOVROV
Russia
1
Points
3
Wins
1
Losses
0
0
1