Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
INFANT (10 - 11 лет) GI / 10-11 лет / до 34 кг / Мальчик / Белый, Серый, пояс
(Day 1)
Färdig
Эльдар Сеналиев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Даниил Полтавец Strela Team (official) Vann på Walkover
INFANT (10 - 11 лет) NO GI / 10-11 лет / до 34 кг / Мальчик / Белый, Серый, пояс
(Day 1)
Färdig
Nikolai Ashihin
Sharukhiya_team
Vann på Walkover
Эльдар Сеналиев CHECKMAT INTERNATIONAL
TEEN (14 - 15 лет) NO GI / 14-15 лет / до 59 кг / Мальчик / Белый, Серый пояс
(Day 1)
Färdig
Данила Яровой
Пересвет
Vann på Walkover
Islam Terloev Sabr Jiu-jitsu
JUVENILE ПАРНИ (16 - 17 лет ) GI / 16-17 лет / до 69 кг / Мальчик / Синий пояс
(Day 1)
Färdig
Jamlay Bersanukaev
Akhmed Saparbaev Team
Vann på Walkover
Сайфулла Терлоев Sabr Jiu-jitsu
JUVENILE ПАРНИ (16 - 17 лет ) GI / 16-17 лет / до 69 кг / Мальчик / Синий пояс
(Day 1)
Färdig
Сайфулла Терлоев
Sabr Jiu-jitsu
Сайхан Митаев Zaid Timerbiev BJJ Vann på Walkover
JUVENILE ПАРНИ (16 - 17 лет ) NO GI / 16-17 лет / до 69 кг / Мальчик / Белый пояс
(Day 1)
Färdig
Андрей Грызлов
Пересвет
Unknown User Akhmed Saparbaev Team Vann på Walkover
ADULT МУЖЧИНЫ (18+) GI / 18-100 лет / до 84 кг / Мужчина / Синий , Пурпурный, Коричневый и Черный Пояса
(Day 1)
Färdig
Arsakhanov Khasanbek
Akhmed Saparbaev Team
Vann på Walkover
Unknown User Akhmed Saparbaev Team
ADULT МУЖЧИНЫ (18+) GI / 18-100 лет / до 84 кг / Мужчина / Синий , Пурпурный, Коричневый и Черный Пояса
(Day 1)
Färdig
Unknown User
Akhmed Saparbaev Team
Валерий Завгородько Academy of Grappling Vann på Walkover
JUNIOR (12 - 13 лет) GI / 12-13 лет / до 42 кг / Мальчик / Желтый, Оранжевый и Зеленый Пояса
(Day 1)
Färdig
Unknown User
AF Academy
Vann på Walkover
Sayfu-Ddin Terloev Sabr Jiu-jitsu
JUNIOR (12 - 13 лет) NO GI / 12-13 лет / до 42 кг / Мальчик / Желтый, Оранжевый и Зеленый Пояса
(Day 1)
Färdig
Sayfu-Ddin Terloev
Sabr Jiu-jitsu
Unknown User AF Academy Vann på Walkover
KIDS II (6 - 7 лет) NO GI / 6-7 лет / до 24 кг / Мальчик / Новичок
(Day 1)
Färdig
Тимур Бондаренко
CHECKMAT INTERNATIONAL
Юсуф Мамытов MANAS Vann på Walkover
KIDS II (6 - 7 лет) GI / 6-7 лет / до 24 кг / Мальчик / Новичок
(Day 1)
Färdig
Андрей Трунов
Strela Team (official)
Vann på Walkover
Тимур Бондаренко CHECKMAT INTERNATIONAL
KIDS II (6 - 7 лет) NO GI / 6-7 лет / до 24 кг / Мальчик / Новичок
(Day 1)
4-1
Färdig
Али Ботоев
ПАНЧЕР
Мухаммад Дидиев Academy jiu-jitsu Urus Vann på poäng - 02:00
KIDS I (4 - 5 лет) NO GI / 4-5 лет / до 22 кг / Мальчик / Новичок
(Day 1)
1-1
Färdig
Михаил Негруца
Sharukhiya_team
Vann på poäng - 02:00
Unknown User Checkmat 161
JUNIOR (12 - 13 лет) NO GI / 12-13 лет / до 38 кг / Мальчик / Желтый, Оранжевый и Зеленый Пояса
(Day 1)
10-1
Färdig
Асхаб Исламов
Zaid Timerbiev BJJ
Vann på Submission - 01:19
Yunus Dadagov TEAM MURADOV BJJ
KIDS I (4 - 5 лет) NO GI / 4-5 лет / до 19 кг / Мальчик / Новичок
(Day 1)
2-1
Färdig
Кирилл Мостовской
Дружина
Ашот Лскавян Nesterov Jiu-Jitsu Team Vann på poäng - 01:15
INFANT (10 - 11 лет) NO GI / 10-11 лет / до 34 кг / Мальчик / Белый, Серый, пояс
(Day 1)
9-1
Färdig
Amirkhan Khatuev
TEAM MURADOV BJJ
Vann på poäng - 03:00
Халиф Сейдалиев MANAS
KIDS I (4 - 5 лет) NO GI / 4-5 лет / до 25 кг / Мальчик / Новичок
(Day 1)
3-1
Färdig
Давид Куправда
UNIVERSAL FIGHTERS
Vann på Submission - 00:14
Семен Хазанович Checkmat 161
KIDS I (4 - 5 лет) NO GI / 4-5 лет / до 22 кг / Мальчик / Новичок
(Day 1)
1-2
Färdig
Илья Нелюбов
UNIVERSAL FIGHTERS
Vann på poäng - 02:00
Роман Башмаков Checkmat 161
KIDS I (4 - 5 лет) NO GI / 4-5 лет / до 19 кг / Мальчик / Новичок
(Day 1)
2-3
Färdig
Филипп Труфманов
Martial Arts Center GENERAL
Vann på poäng - 01:37
Unknown User Sharukhiya_team
JUNIOR (12 - 13 лет) NO GI / 12-13 лет / до 42 кг / Мальчик / Желтый, Оранжевый и Зеленый Пояса
(Day 1)
10-4
Färdig
Ярослав Бойко
Peresvet
Muslim Elembaev Akhmed Saparbaev Team Vann på Submission - 03:04
KIDS III (8 – 9 лет) NO GI / 8-9 лет / до 36 кг / Мальчик / Опытный
(Day 1)
7-1
Färdig
МАКСИМ КУТОВОЙ
Nesterov Jiu-Jitsu Team
Богдан Лайс Пересвет Vann på poäng - 03:00
INFANT (10 - 11 лет) NO GI / 10-11 лет / до 31 кг / Мальчик / Желтый, Оранжевый и Зеленый Пояса
(Day 1)
8-1
Färdig
Владислав Москалюк
A-FORCE
Vann på Submission - 02:56
Денис Морозов Bjj Alex team
KIDS I (4 - 5 лет) NO GI / 4-5 лет / до 22 кг / Мальчик / Новичок
(Day 1)
1-3
Färdig
Марат Шафиков
Nesterov Jiu-Jitsu Team
Vann på Submission - 00:16
Захар Ткачев Checkmat 161
KIDS II (6 - 7 лет) NO GI / 6-7 лет / до 24 кг / Мальчик / Новичок
(Day 1)
4-2
Färdig
Абу Базгиев
Sabr Jiu-jitsu
Vann på poäng - 02:00
Семён Скакунов Peresvet
KIDS II (6 - 7 лет) NO GI / 6-7 лет / до 27 кг / Мальчик / Новичок
(Day 1)
1-8
Färdig
Даниил Луценко
Peresvet
Hasan Ismailov Strela Team (official) Vann på poäng - 02:00
KIDS I (4 - 5 лет) NO GI / 4-5 лет / до 19 кг / Мальчик / Новичок
(Day 1)
2-4
Färdig
Кирилл Пелишенко
Checkmat 161
Vann på Submission - 00:49
Савва Жильцов Пересвет
INFANT (10 - 11 лет) NO GI / 10-11 лет / до 31 кг / Мальчик / Желтый, Оранжевый и Зеленый Пояса
(Day 1)
8-2
Färdig
Илья Навин
Sharukhiya_team
Саид Таалайбеков MANAS Vann på Submission - 00:41
KIDS III (8 – 9 лет) NO GI / 8-9 лет / до 28 кг / Мальчик / Новичок
(Day 1)
5-1
Färdig
IVAN POPOV
Nesterov Jiu-Jitsu Team
Vann på poäng - 03:00
Захар Петренко Дружина
JUNIOR (12 - 13 лет) NO GI / 12-13 лет / до 46 кг / Мальчик / Желтый, Оранжевый и Зеленый Пояса
(Day 1)
10-7
Färdig
Муса Бисултанов
Zaid Timerbiev BJJ
Vann på Submission - 02:17
Олег Кулешов TEAM STRELA ELISTA
KIDS II (6 - 7 лет) NO GI / 6-7 лет / до 31 кг / Мальчик / Новичок
(Day 1)
3-4
Färdig
Leonid Chernukhin
Bjj Alex team
Vann på poäng - 02:00
Эрик Сахоян Пересвет
INFANT (10 - 11 лет) NO GI / 10-11 лет / до 34 кг / Мальчик / Белый, Серый, пояс
(Day 1)
9-2
Färdig
Александр Солодухин
Пересвет
ARTEM SIROTIN Strela Team (official) Vann på Submission - 01:11