Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT No Gi / 18+ / до 80 кг / Коричневый пояс / Мужчины
(Day 2)
7-38
Färdig
Саро Царукян
Academy of Grappling
Vann via diskvalificering
Евгений Бычков CHECKMAT INTERNATIONAL
JUVENILE No Gi / 2007-2006 / свыше 75 кг / Синий пояс / Мальчики
(Day 2)
1-44
Färdig
Владислав Первилов
Team Nogueira Dubai
Arseniy Ermakov ZR Team Hungary Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 & 2 NO-GI / 30-40 / до 70 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
6-38
Färdig
Сергей Никоев
АКАДЕМИЯ БОРЬБЫ(nvrsk)
Али Лорсанов CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 & 2 GI / 30-40 / до 95 кг / Пурпурный пояс / Мужчины
(Day 2)
8-40
Färdig
Михаил Барутенко
AF Academy
Байзет Хатков Academy of Grappling Vann på Submission - 02:39
JUVENILE No Gi / 2007-2006 / свыше 75 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 2)
2-42
Färdig
Эдуард Наринян
Academy of Grappling
Vann på Submission - 04:44
Муслим Магомедов UNIVERSAL FIGHTERS
MASTER 3 & 4 NO-GI / 41+ / до 90 кг / Белый пояс / Мужчины
(Day 2)
5-41
Färdig
Zamir Sabalirov
Fight Zone Team
Vann på Submission - 04:29
Александр Глотов AF Academy
ADULT No Gi / 18+ / до 85 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
1-45
Färdig
Нурсамад Магомедов
Пересвет
Ислам Таппасханов Fight Zone Team Vann på poäng - 05:00
ADULT No Gi / 18+ / до 90 кг / Коричневый пояс / Мужчины
(Day 2)
7-39
Färdig
Abdusamad Abdusamadov
SubmissionTeamDagestan
Vann på Submission - 04:11
Никита Погребнов Academy of Grappling
MASTER 1 & 2 NO-GI / 30-40 / свыше 95 кг / Белый пояс / Мужчины
(Day 2)
5-42
Färdig
Юсуп Мамашов
UNIVERSAL FIGHTERS
Иван Бухтояров Vann via diskvalificering - 00:14
MASTER 1 & 2 NO-GI / 30-40 / до 95 кг / Пурпурный пояс / Мужчины
(Day 2)
8-37
Färdig
Байзет Хатков
Academy of Grappling
Nikolai Simonov ALLIANCE MARIO REIS Vann på Submission - 01:35
ADULT No Gi / 18+ / до 60 кг / Белый пояс / Мужчины
(Day 2)
2-43
Färdig
Рамазон Муродов
Yusupov club
Андраник Саргсян Gojira team Vann på Submission - 00:36
ADULT No Gi / 18+ / до 80 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
1-46
Färdig
Ахмед Омаров
Пересвет
Vann på Walkover
Шамиль Магомедов Пересвет
ADULT No Gi / 18+ / до 85 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
1-47
Färdig
Нурсамад Магомедов
Пересвет
Кирилл Долондуцкий Пересвет Vann på Walkover
MASTER 1 & 2 NO-GI / 30-40 / до 80 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
6-39
Färdig
Рустам Мусаев
Agate team
Багома Алиев SubmissionTeam Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 & 2 NO-GI / 30-40 / до 85 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
6-40
Färdig
Сергей Звонарёв
CHECKMAT INTERNATIONAL
Максим Зайцев CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på Walkover
JUVENILE No Gi / 2007-2006 / до 70 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 2)
2-44
Färdig
Артем Пономарев
UNIVERSAL FIGHTERS
Vann på poäng - 05:00
Дамир Бадже ETLESHEV TEEAM
MASTER 1 & 2 NO-GI / 30-40 / свыше 95 кг / Белый пояс / Мужчины
(Day 2)
5-43
Färdig
Ахмед Хабибов
UNIVERSAL FIGHTERS
Имам Шейхов UNIVERSAL FIGHTERS Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 & 2 NO-GI / 30-40 / до 80 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
6-41
Färdig
Махач Магомедаминов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Магомед Гаджиев JFTeam Vann på poäng - 05:00
ADULT No Gi / 18+ / до 60 кг / Белый пояс / Мужчины
(Day 2)
2-45
Färdig
Дмитрий Герасименко
Yusupov club
Игорь Пойлов Academy of Grappling Vann på Submission - 00:25
ADULT No Gi / 18+ / до 85 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
1-48
Färdig
Ислам Таппасханов
Fight Zone Team
Vann på poäng - 05:00
Мирза Муртазалиев Academy of Grappling
MASTER 1 & 2 NO-GI / 30-40 / до 95 кг / Пурпурный пояс / Мужчины
(Day 2)
8-43
Färdig
Михаил Барутенко
AF Academy
Nikolai Simonov ALLIANCE MARIO REIS Vann på Submission - 04:02
JUVENILE No Gi / 2007-2006 / свыше 75 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 2)
2-46
Färdig
Рустам Ширинов
Fight Zone Team
Vann på Submission - 01:53
Салават Салавутдинов JFTeam
MASTER 1 & 2 NO-GI / 30-40 / до 85 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
6-42
Färdig
Максим Зайцев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på Submission - 02:17
Shamil Abulmuslimov TOP TEAM FIGHT CLUB
ADULT No Gi / 18+ / до 60 кг / Белый пояс / Мужчины
(Day 2)
2-47
Färdig
Ислам Сумаев
GLADIATOR MMA Nalchik
Умар Бектемиров JFTeam Vann på Submission - 02:18
MASTER 1 & 2 NO-GI / 30-40 / до 95 кг / Пурпурный пояс / Мужчины
(Day 2)
8-42
Färdig
Байзет Хатков
Academy of Grappling
Vann på Submission - 01:43
Михаил Барутенко AF Academy
ADULT No Gi / 18+ / до 60 кг / Белый пояс / Мужчины
(Day 2)
2-48
Färdig
Дмитрий Хван
Yusupov club
Андраник Саргсян Gojira team Vann på Submission - 03:47
ADULT No Gi / 18+ / до 60 кг / Белый пояс / Мужчины
(Day 2)
2-49
Färdig
Игорь Пойлов
Academy of Grappling
Vann på Submission - 02:16
Умар Бектемиров JFTeam
ADULT No Gi / 18+ / до 60 кг / Белый пояс / Мужчины
(Day 2)
2-50
Färdig
Дмитрий Хван
Yusupov club
Умар Бектемиров JFTeam Vann på Submission - 01:10
ADULT No Gi / 18+ / до 60 кг / Белый пояс / Мужчины
(Day 2)
2-51
Färdig
Андраник Саргсян
Gojira team
Vann på Submission - 04:25
Игорь Пойлов Academy of Grappling