Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT No Gi / 18+ / до 80 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
1-39
Färdig
Ахмед Омаров
Пересвет
Vann på poäng - 05:00
Азамат Исмаков АКАДЕМИЯ БОРЬБЫ(nvrsk)
ADULT No Gi / 18+ / до 70 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
4-33
Färdig
Рамазан Максудов
Agate team
Vann på poäng - 05:00
Оганнес Хоцанян 10thplanet JJ Krasnodar
ADULT No Gi / 18+ / свыше 95 кг / Белый пояс / Мужчины
(Day 2)
3-42
Färdig
Джамал Гасанов
JFTeam
Vann på Walkover
Далгат Абдуллаев SubmissionTeam
MASTER 1 & 2 NO-GI / 30-40 / свыше 95 кг / Белый пояс / Мужчины
(Day 2)
5-37
Färdig
Ахмед Хабибов
UNIVERSAL FIGHTERS
Vann via diskvalificering - 02:16
Юсуп Мамашов UNIVERSAL FIGHTERS
MASTER 3 & 4 NO-GI / 41+ / до 75 кг / Коричневый пояс / Мужчины
(Day 2)
7-35
Färdig
IURII ERMAKOV
ZR Team Hungary
Vann på poäng - 05:00
Аркадий Подоляко AF Academy
ADULT No Gi / 18+ / до 65 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
6-33
Färdig
Ислам Исламов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på poäng - 05:00
Жора Амбарцумян Gojira team
MASTER 1 & 2 GI / 30-40 / до 95 кг / Пурпурный пояс / Мужчины
(Day 2)
8-32
Färdig
Ильяс Султанов
UNIVERSAL FIGHTERS
Байзет Хатков Academy of Grappling Vann på Submission - 00:18
JUVENILE No Gi / 2007-2006 / свыше 75 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 2)
2-39
Färdig
Рустам Ширинов
Fight Zone Team
Vann på poäng - 05:00
Эдуард Наринян Academy of Grappling
MASTER 1 & 2 NO-GI / 30-40 / до 70 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
6-34
Färdig
Мухтар Шахмандар
JFTeam
Дамир Праток Academy of Grappling Vann på Walkover
ADULT No Gi / 18+ / до 90 кг / Белый пояс / Мужчины
(Day 2)
3-43
Färdig
Арсен Сакалов
HITTITES
Игорь Сергеев Vann på Submission - 03:40
ADULT No Gi / 18+ / до 75 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
4-34
Färdig
Рашид Хасиев
CHECKMAT RND
Vann på Submission - 02:40
Довлатбек Хакимов Yusupov club
JUVENILE No Gi / 2007-2006 / свыше 75 кг / Синий пояс / Мальчики
(Day 2)
1-40
Färdig
Кирилл Лебедев
Academy of Grappling
Арсений Левченко Academy of Grappling Vann på poäng - 05:00
ADULT No Gi / 18+ / до 85 кг / Белый пояс / Мужчины
(Day 2)
3-44
Färdig
Магомедустар Магомедханов
JFTeam
Vann på Submission - 00:05
Курбан Курбанов JFTeam
ADULT No Gi / 18+ / до 85 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
1-41
Färdig
Shamil Abulmuslimov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Ислам Таппасханов Fight Zone Team Vann på Walkover
MASTER 1 & 2 NO-GI / 30-40 / до 85 кг / Пурпурный пояс / Мужчины
(Day 2)
8-41
Färdig
Нальбий Нажев
Academy of Grappling
Vann på Submission - 04:34
Муртуз Муртазалиев JFTeam
MASTER 1 & 2 NO-GI / 30-40 / до 80 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
6-35
Färdig
Багома Алиев
SubmissionTeam
Магомед Гаджиев JFTeam Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 & 2 NO-GI / 30-40 / свыше 95 кг / Белый пояс / Мужчины
(Day 2)
5-39
Färdig
Имам Шейхов
UNIVERSAL FIGHTERS
Vann på poäng - 05:00
Иван Бухтояров
ADULT No Gi / 18+ / свыше 95 кг / Белый пояс / Мужчины
(Day 2)
3-45
Färdig
Магомед Абакаров
JFTeam
Vann på Submission
Далгат Абдуллаев SubmissionTeam
JUVENILE No Gi / 2007-2006 / до 70 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 2)
2-40
Färdig
Курбонали Муродов
Yusupov club
Vann på Submission - 01:47
Ахмед Магомедов JFTeam
ADULT No Gi / 18+ / до 75 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
4-35
Färdig
Магомедов Камиль
Пересвет
Unknown User Agate team Vann på Submission - 05:00
ADULT No Gi / 18+ / до 80 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
1-42
Färdig
Азамат Исмаков
АКАДЕМИЯ БОРЬБЫ(nvrsk)
Vann på poäng - 05:00
Магомед Расулов ASPIDA TEAM RENZO GRACIE
MASTER 1 & 2 NO-GI / 30-40 / до 85 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
6-36
Färdig
Сергей Звонарёв
CHECKMAT INTERNATIONAL
Shamil Abulmuslimov TOP TEAM FIGHT CLUB Vann på Walkover
ADULT No Gi / 18+ / до 60 кг / Белый пояс / Мужчины
(Day 2)
2-41
Färdig
Дмитрий Хван
Yusupov club
Vann på Walkover - 05:00
Unknown User АКАДЕМИЯ БОРЬБЫ(nvrsk)
ADULT No Gi / 18+ / до 85 кг / Пурпурный пояс / Мужчины
(Day 2)
7-36
Färdig
Гасан Гасаналиев
JFTeam
Magomed Beysultanov TEAM MURADOV BJJ Vann via diskvalificering - 05:00
JUVENILE No Gi / 2007-2006 / свыше 75 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 2)
2-38
Färdig
Муслим Магомедов
UNIVERSAL FIGHTERS
Салават Салавутдинов JFTeam Vann på Submission - 02:57
MASTER 1 & 2 NO-GI / 30-40 / до 90 кг / Белый пояс / Мужчины
(Day 2)
5-38
Färdig
Сэвак Царукян
Academy of Grappling
Vann på poäng - 05:00
Гаджи Абдулмуталимов PHUKET TOP TEAM
ADULT No Gi / 18+ / до 65 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
6-37
Färdig
Рамазан Меджидов
JFTeam
Vann på poäng - 05:00
Абдурахман Махмудиев CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT No Gi / 18+ / свыше 95 кг / Белый пояс / Мужчины
(Day 2)
3-46
Färdig
Расул Магомедалиев
UNIVERSAL FIGHTERS
Vann på poäng - 05:00
Джамал Гасанов JFTeam
MASTER 1 & 2 GI / 30-40 / до 95 кг / Пурпурный пояс / Мужчины
(Day 2)
8-35
Färdig
Ильяс Султанов
UNIVERSAL FIGHTERS
Vann på Submission - 04:41
Михаил Барутенко AF Academy
ADULT No Gi / 18+ / до 85 кг / Синий пояс / Мужчины
(Day 2)
1-43
Färdig
Кирилл Долондуцкий
Пересвет
Мирза Муртазалиев Academy of Grappling Vann på poäng - 05:00
ADULT No Gi / 18+ / до 90 кг / Пурпурный пояс / Мужчины
(Day 2)
7-37
Färdig
Александр Сорокин
AF Academy
Ацамаз Маргиев Academy of Grappling Vann på Submission - 02:50
MASTER 1 & 2 NO-GI / 30-40 / до 95 кг / Белый пояс / Мужчины
(Day 2)
5-40
Färdig
Егор Мижевский
AF Academy
Курбан Алиев UNIVERSAL FIGHTERS Vann på Submission - 00:51