Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 38 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
8-60
Ferdig
Нуриман Эргешов
MANAS №1
Руслан Асанов Tornado MMA Club Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
JUNIOR GI / 2011-2010 / до 55 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
7-70
Ferdig
Азизула Шокиров
Yusupov club
Bogdan Zolin Gojira team Seier på submission - 00:48
KIDS III No Gi / 2014-2015 / до 38 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
3-58
Ferdig
Егор Семенов
Дружина
Сергей Любимов UNIVERSAL FIGHTERS Seier på submission - 00:44
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 38 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
8-61
Ferdig
Владислав Беньяминов
Пересвет
Seier på submission - 02:05
Руслан Назаров Gojira team
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 38 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
1-75
Ferdig
Захар Петренко
Дружина
Глеб Вербицкий AF Academy Seier med poeng - 03:00
JUNIOR GI / 2011-2010 / до 50 кг / Серый и Желтый пояса / Девочки
(Day 1)
7-68
Ferdig
Луиза Мосикян
AF Academy
Владислава Козленко Academy of Grappling Seier på submission - 01:36
TEEN GI / 2008-2009 / до 50 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-73
Ferdig
Александр Новосельцев
Gurza Team
Seier på submission - 02:30
Рустам Эльмесов HITTITES
KIDS II No Gi / 2017-2016 / Цветные пояса / Мальчики / до 22 кг
(Day 1)
2-75
Ferdig
Мухаммад Имомзода
Yusupov club
Seier på submission - 00:54
Демьян Князев LUTADOR
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 38 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
8-62
Ferdig
Муслим Куртбединов
Tornado MMA Club
Seier på submission - 02:13
Камал Кемов Fight Zone Team
JUNIOR GI / 2011-2010 / до 55 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
7-72
Ferdig
Айдамир Сейнов
HITTITES
Ruslan Bordachev AF Academy Seier med poeng - 03:00
KIDS III No Gi / 2014-2015 / до 25 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-59
Ferdig
Давид Шалимов
Tornado MMA Club
Seier med poeng - 03:00
Тугуз Алкес Checkmat Adygea
KIDS III No Gi / 2014-2015 / до 34 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-68
Ferdig
Гаджимурад Набиев
JFTeam
Леонид Костенко Gurza Team Seier på submission - 01:48
KIDS II No Gi / 2017-2016 / Цветные пояса / Мальчики / свыше 31 кг
(Day 1)
2-80
Ferdig
Арсений Козьмов
LUTADOR
Максим Какстов Seier på submission - 01:04
KIDS III No Gi / 2014-2015 / свыше 38 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
3-63
Ferdig
Роман Кудинов
ICON INTERNATIONAL
Ярослав Корогод AF Academy Seier med poeng - 03:00
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 31 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
1-69
Ferdig
Илья Щербий
Академия боевых искусств Юнисон
Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Макар Булатов Gurza Team
KIDS II No Gi / 2017-2016 / Цветные пояса / Мальчики / до 25 кг
(Day 1)
2-78
Ferdig
Салман Урумов
Fight Zone Team
Seier på submission - 00:29
Nurulla Radjabov Agate team
KIDS III No Gi / 2014-2015 / до 28 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-66
Ferdig
Алихан Ципинов
Fight Zone Team
Seier på submission - 01:52
Тамерлан Рзаев
KIDS III No Gi / 2014-2015 / свыше 38 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
3-67
Ferdig
Тигран Бугаян
CHECKMAT INTERNATIONAL
Макар Бородюк AF Academy Seier med poeng - 03:00
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 38 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
8-66
Ferdig
Иван Кривоконев
AF Academy
Джумахон Юсупов Yusupov club Seier på submission - 01:58
TEEN GI / 2008-2009 / до 45 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-71
Ferdig
Эльвин Мурадов
Bjj Alex team
Seier med poeng - 04:00
Степан Бурухин Academy of Grappling
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 38 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
1-76
Ferdig
Абдулбасит Доолотбеков
ПАНЧЕР
Seier på submission - 02:13
Михаил Овчинников Strela Team (official)
KIDS III No Gi / 2014-2015 / до 28 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-67
Ferdig
Юсуф Юсупов
Yusupov club
Илья Нелюбов UNIVERSAL FIGHTERS Seier med poeng
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 38 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
8-63
Ferdig
Руслан Асанов
Tornado MMA Club
Seier på submission - 00:20
Владислав Беньяминов Пересвет
JUNIOR GI / 2011-2010 / до 55 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
7-71
Ferdig
Тимофей Бурнос
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association - Cyprus BeeJJ
Bogdan Zolin Gojira team Seier med poeng - 03:00
KIDS II No Gi / 2017-2016 / Цветные пояса / Мальчики / до 22 кг
(Day 1)
2-76
Ferdig
Мухаммад Ханалиев
Agate team
Seier med poeng - 02:00
Кирилл Пелишенко CHECKMAT INTERNATIONAL
KIDS II No Gi / 2017-2016 / Цветные пояса / Мальчики / свыше 31 кг
(Day 1)
2-81
Ferdig
Арсений Козьмов
LUTADOR
Иван Щербина Strela Team (official) Seier med poeng - 02:00
JUNIOR GI / 2011-2010 / свыше 55 кг / Серый и Желтый пояса / Девочки
(Day 1)
7-75
Ferdig
Анастасия Сафонова
AF Academy
Seier på submission - 01:25
Вероника Ефименко AF Academy
TEEN GI / 2008-2009 / до 50 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-74
Ferdig
Илья Холодий
Bjj Alex team
Александр Новосельцев Gurza Team Seier på submission - 01:39
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 38 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
8-67
Ferdig
Ilinar Tlishev
Checkmat Adygea
Курбан Джафаров Agate team Seier på submission - 01:49
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 38 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
1-77
Ferdig
Дмитрий Цзинь
ПАНЧЕР
Данил Дубко Martial Arts Center GENERAL Seier på submission - 00:22
TEEN GI / 2008-2009 / до 40 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
3-68
Ferdig
Дамир Шашев
AF Academy
Seier med poeng - 04:00
Александр Гуркалов Yusupov club
KIDS III No Gi / 2014-2015 / до 28 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-68
Ferdig
Алим-Баба Абдуллаев
SubmissionTeam
Kerim Kurtbedinov Tornado MMA Club Seier med poeng - 03:00