Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 38 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
8-60
Gotowy
Нуриман Эргешов
MANAS №1
Руслан Асанов Tornado MMA Club Zwycięstwo przez dyskwalifikację
JUNIOR GI / 2011-2010 / до 55 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
7-70
Gotowy
Азизула Шокиров
Yusupov club
Bogdan Zolin Gojira team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
KIDS III No Gi / 2014-2015 / до 38 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
3-58
Gotowy
Егор Семенов
Дружина
Сергей Любимов UNIVERSAL FIGHTERS Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 38 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
8-61
Gotowy
Владислав Беньяминов
Пересвет
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Руслан Назаров Gojira team
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 38 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
1-75
Gotowy
Захар Петренко
Дружина
Глеб Вербицкий AF Academy Wygrana na punkty - 03:00
JUNIOR GI / 2011-2010 / до 50 кг / Серый и Желтый пояса / Девочки
(Day 1)
7-68
Gotowy
Луиза Мосикян
AF Academy
Владислава Козленко Academy of Grappling Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
TEEN GI / 2008-2009 / до 50 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-73
Gotowy
Александр Новосельцев
Gurza Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Рустам Эльмесов HITTITES
KIDS II No Gi / 2017-2016 / Цветные пояса / Мальчики / до 22 кг
(Day 1)
2-75
Gotowy
Мухаммад Имомзода
Yusupov club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Демьян Князев LUTADOR
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 38 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
8-62
Gotowy
Муслим Куртбединов
Tornado MMA Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Камал Кемов Fight Zone Team
JUNIOR GI / 2011-2010 / до 55 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
7-72
Gotowy
Айдамир Сейнов
HITTITES
Ruslan Bordachev AF Academy Wygrana na punkty - 03:00
KIDS III No Gi / 2014-2015 / до 25 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-59
Gotowy
Давид Шалимов
Tornado MMA Club
Wygrana na punkty - 03:00
Тугуз Алкес Checkmat Adygea
KIDS III No Gi / 2014-2015 / до 34 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-68
Gotowy
Гаджимурад Набиев
JFTeam
Леонид Костенко Gurza Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
KIDS II No Gi / 2017-2016 / Цветные пояса / Мальчики / свыше 31 кг
(Day 1)
2-80
Gotowy
Арсений Козьмов
LUTADOR
Максим Какстов Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
KIDS III No Gi / 2014-2015 / свыше 38 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
3-63
Gotowy
Роман Кудинов
ICON INTERNATIONAL
Ярослав Корогод AF Academy Wygrana na punkty - 03:00
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 31 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
1-69
Gotowy
Илья Щербий
Академия боевых искусств Юнисон
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Макар Булатов Gurza Team
KIDS II No Gi / 2017-2016 / Цветные пояса / Мальчики / до 25 кг
(Day 1)
2-78
Gotowy
Салман Урумов
Fight Zone Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Nurulla Radjabov Agate team
KIDS III No Gi / 2014-2015 / до 28 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-66
Gotowy
Алихан Ципинов
Fight Zone Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Тамерлан Рзаев
KIDS III No Gi / 2014-2015 / свыше 38 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
3-67
Gotowy
Тигран Бугаян
CHECKMAT INTERNATIONAL
Макар Бородюк AF Academy Wygrana na punkty - 03:00
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 38 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
8-66
Gotowy
Иван Кривоконев
AF Academy
Джумахон Юсупов Yusupov club Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
TEEN GI / 2008-2009 / до 45 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-71
Gotowy
Эльвин Мурадов
Bjj Alex team
Wygrana na punkty - 04:00
Степан Бурухин Academy of Grappling
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 38 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
1-76
Gotowy
Абдулбасит Доолотбеков
ПАНЧЕР
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Михаил Овчинников Strela Team (official)
KIDS III No Gi / 2014-2015 / до 28 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-67
Gotowy
Юсуф Юсупов
Yusupov club
Илья Нелюбов UNIVERSAL FIGHTERS Wygrana na punkty
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 38 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
8-63
Gotowy
Руслан Асанов
Tornado MMA Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Владислав Беньяминов Пересвет
JUNIOR GI / 2011-2010 / до 55 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
7-71
Gotowy
Тимофей Бурнос
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association - Cyprus BeeJJ
Bogdan Zolin Gojira team Wygrana na punkty - 03:00
KIDS II No Gi / 2017-2016 / Цветные пояса / Мальчики / до 22 кг
(Day 1)
2-76
Gotowy
Мухаммад Ханалиев
Agate team
Wygrana na punkty - 02:00
Кирилл Пелишенко CHECKMAT INTERNATIONAL
KIDS II No Gi / 2017-2016 / Цветные пояса / Мальчики / свыше 31 кг
(Day 1)
2-81
Gotowy
Арсений Козьмов
LUTADOR
Иван Щербина Strela Team (official) Wygrana na punkty - 02:00
JUNIOR GI / 2011-2010 / свыше 55 кг / Серый и Желтый пояса / Девочки
(Day 1)
7-75
Gotowy
Анастасия Сафонова
AF Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Вероника Ефименко AF Academy
TEEN GI / 2008-2009 / до 50 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-74
Gotowy
Илья Холодий
Bjj Alex team
Александр Новосельцев Gurza Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 38 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
8-67
Gotowy
Ilinar Tlishev
Checkmat Adygea
Курбан Джафаров Agate team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 38 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
1-77
Gotowy
Дмитрий Цзинь
ПАНЧЕР
Данил Дубко Martial Arts Center GENERAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
TEEN GI / 2008-2009 / до 40 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
3-68
Gotowy
Дамир Шашев
AF Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Александр Гуркалов Yusupov club
KIDS III No Gi / 2014-2015 / до 28 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-68
Gotowy
Алим-Баба Абдуллаев
SubmissionTeam
Kerim Kurtbedinov Tornado MMA Club Wygrana na punkty - 03:00