Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
INFANT GI / 2013-2012 / до 46 / Оранжевый и Зеленый пояса / Девочки
(Day 1)
7-19
Färdig
Фатимат Куашева
HITTITES
Antonina Buharina ICON INTERNATIONAL Vann på poäng - 03:00
KIDS III GI / 2014-2015 / до 25 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-12
Färdig
Абдурахим Исаков
JFTeam
Vann på Submission - 00:54
Петросян Артемий Academy of Grappling
KIDS III GI / 2014-2015 / до 25 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-12
Färdig
Руслан Скороходов
Gurza Team
Умар Кизов Fight Zone Team Vann på poäng - 03:00
KIDS II GI / 2017-2016 / до 25 кг / Белые пояса / Мальчики
(Day 1)
2-20
Färdig
Даниил Салохин
Gurza Team
Vann på poäng - 02:00
Эрик Готцев Nesterov Jiu-Jitsu Team
JUNIOR GI / 2011-2010 / до 38 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
8-10
Färdig
Arseny Gomanov
Bjj Alex team
Vann på poäng - 03:00
Муслим Нуциев JFTeam
KIDS III GI / 2014-2015 / до 38 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
3-17
Färdig
Daniayr Mamrukov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på poäng - 03:00
Филипп Занин Academy of Grappling
KIDS III GI / 2014-2015 / до 25 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-13
Färdig
Дмитрий Болдырев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på Submission - 00:07
Михаил Захряпин Strela Team (official)
KIDS III GI / 2014-2015 / до 25 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-13
Färdig
Билял Омаров
JFTeam
Астемир Крымуков Fight Zone Team Vann på poäng - 03:00
INFANT GI / 2013-2012 / до 34 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
6-15
Färdig
Unknown User
михайленко мухаммад Fight Zone Team Vann på poäng - 03:00
KIDS II GI / 2017-2016 / до 22 кг / Белые пояса / Мальчики
(Day 1)
2-12
Färdig
Умарджон Каримов
Yusupov club
Vann på poäng - 02:00
Мухаммад Магомедов Yusupov club
INFANT GI / 2013-2012 / до 34 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
7-9
Färdig
Роман Тимаков
Academy of Grappling
Vann på poäng - 03:00
Александр Оленюк AF Academy
JUNIOR GI / 2011-2010 / до 38 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
8-14
Färdig
Курбан Джафаров
Agate team
Тимур Борисов Gurza Team Vann på domslut - 03:00
INFANT GI / 2013-2012 / до 28 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
1-13
Färdig
Никита Смирнов
AF Academy
Аслудин Маликов JFTeam Vann på Submission - 00:41
KIDS III GI / 2014-2015 / до 28 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-17
Färdig
Алимгерей Мурзаев
MK Team & Agate
Vann på Submission - 02:36
Егор Исаев AF Academy
KIDS III GI / 2014-2015 / до 34 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
3-12
Färdig
German Stulman
Bjj Alex team
Сергей Ткаченко Jiu Jitsu Znamensky Vann på poäng - 03:00
INFANT GI / 2013-2012 / до 31 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
6-11
Färdig
Арсений Георгияди
AF Academy
Ярослав Мищенко AF Academy Vann på poäng - 03:00
KIDS I No Gi / 2019-2018 / до 19 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
1-16
Färdig
Серафим Калитвенцев
AF Academy
Vann på poäng - 02:00
Шамиль Кахриманов Gojira team
KIDS III GI / 2014-2015 / до 28 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-18
Färdig
Ашот Лскавян
Nesterov Jiu-Jitsu Team
Владимир Болюк AF Academy Vann på Submission - 01:10
KIDS III GI / 2014-2015 / до 25 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-14
Färdig
Мухаммад Кадыров
JFTeam
Vann på poäng - 03:00
Эмиль Акопов Academy of Grappling
KIDS II GI / 2017-2016 / до 22 кг / Цветные пояса / Мальчики
(Day 1)
2-18
Färdig
Мухаммад Ханалиев
Agate team
Vann på poäng - 02:00
Ivan Nazarenko Academy of Grappling
INFANT GI / 2013-2012 / до 31 кг / Серый и Желтый пояса / Девочки
(Day 1)
7-14
Färdig
Аделина Захарян
Nesterov Jiu-Jitsu Team
Vann på poäng - 03:00
Милана Никишова АКАДЕМИЯ БОРЬБЫ(nvrsk)
KIDS I No Gi / 2019-2018 / до 22 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
1-18
Färdig
Андрей Рышков
AF Academy
Иван Болюк AF Academy Vann på poäng - 03:00
KIDS III GI / 2014-2015 / до 25 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-14
Färdig
Руслан Скороходов
Gurza Team
Vann på poäng - 03:00
Михаил Захряпин Strela Team (official)
KIDS III GI / 2014-2015 / до 38 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
3-15
Färdig
Ярослав Шедис
AF Academy
Tamerlan Masaev Fight Zone Team Vann på Submission - 00:58
INFANT GI / 2013-2012 / до 34 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
6-17
Färdig
Дмитрий Дурыбичев
ICON INTERNATIONAL
Vann på poäng - 03:00
Амирхан Хоконов HITTITES
KIDS II GI / 2017-2016 / до 25 кг / Белые пояса / Мальчики
(Day 1)
2-22
Färdig
Сеник Руслан
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på poäng - 02:00
Гордей Громов AF Academy
KIDS III GI / 2014-2015 / до 28 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-19
Färdig
Платон Антоненко
Ribeiro Jiu Jitsu University
Билол Юсупов Yusupov club Vann på Submission - 01:10
INFANT GI / 2013-2012 / до 28 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
1-14
Färdig
Мухаммад Омаров
BJF TEAM
Vann på poäng - 03:00
Никита Смирнов AF Academy
KIDS III GI / 2014-2015 / до 25 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-15
Färdig
Тугуз Алкес
Checkmat Adygea
Vann på poäng - 03:00
Марк Смородин Jiu Jitsu Znamensky
KIDS II GI / 2017-2016 / до 25 кг / Белые пояса / Мальчики
(Day 1)
2-23
Färdig
Сурен Канашян
CHECKMAT INTERNATIONAL
Даниил Салохин Gurza Team Vann på poäng - 02:00
INFANT GI / 2013-2012 / до 38 кг / Серый и Желтый пояса / Девочки
(Day 1)
7-17
Färdig
Alisa Ermakova
ZR Team Hungary
Vann på poäng - 03:00
Unknown User Academy of Grappling
KIDS III GI / 2014-2015 / до 28 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-20
Färdig
Алихан Гуков
Fight Zone Team
Алимгерей Мурзаев MK Team & Agate Vann på poäng - 03:00