Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 34 кг / Серый и Желтый пояса / Девочки
(Day 1)
7-36
Färdig
София Ракитянская
STONEGUARD
Vann på Submission - 01:36
Виктория Тарасова AF Academy
KIDS II GI / 2017-2016 / до 31 кг / Белые пояса / Девочки
(Day 1)
2-39
Färdig
Александра Стручалина
Yusupov club
Дарья Прус AF Academy Vann på poäng - 02:00
KIDS III GI / 2014-2015 / до 31 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-33
Färdig
Valera Kazakhov
Academy of Grappling
Vann på Submission - 01:06
Амир Адильбеков JFTeam
INFANT GI / 2013-2012 / до 31 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
1-31
Färdig
Илья Щербий
Академия боевых искусств Юнисон
Vann på Submission - 00:48
Александр Кольдюшов
INFANT GI / 2013-2012 / свыше 46 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
6-33
Färdig
Александр Митасов
ICON INTERNATIONAL
Александр Денекин AF Academy Vann på poäng - 03:00
JUNIOR GI / 2011-2010 / до 50 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
8-32
Färdig
Лоикджон Алиев
Yusupov club
Арман Аветисян AF Academy Vann på poäng - 03:00
KIDS III GI / 2014-2015 / до 34 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-37
Färdig
МАКСИМ ГРИНЬКО
Strela Team (official)
Максим Рыбаков CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på poäng - 03:00
INFANT GI / 2013-2012 / до 38 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
1-38
Färdig
Данил Дубко
Martial Arts Center GENERAL
Заёратшо Каримов Yusupov club Vann på poäng - 03:00
KIDS III GI / 2014-2015 / до 28 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-30
Färdig
Амирбек Зарифов
Fight Zone Team
Vann på poäng - 03:00
Муслим Муртазалиев JFTeam
JUNIOR GI / 2011-2010 / до 50 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
8-33
Färdig
Владислав Тян
ICON INTERNATIONAL
Vann på poäng - 03:00
Кирилл Малаев АКАДЕМИЯ БОРЬБЫ(nvrsk)
KIDS III No Gi / 2014-2015 / до 25 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
3-32
Färdig
Дмитрий Болдырев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Руслан Скороходов Gurza Team Vann på Submission - 00:52
KIDS II No Gi / 2017-2016 / Белые пояса / Мальчики / до 22 кг
(Day 1)
2-42
Färdig
Эмир Джандаров
Fight Zone Team
Мухаммад Магомедов Yusupov club Vann på poäng - 02:00
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 31 кг / Серый и Желтый пояса / Девочки
(Day 1)
7-39
Färdig
Анастасия Разумовская
AF Academy
Милана Никишова АКАДЕМИЯ БОРЬБЫ(nvrsk) Vann på poäng - 03:00
KIDS III No Gi / 2014-2015 / до 22 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-34
Färdig
АМИР РЗАЕВ
Vann på poäng - 03:00
Роман Барбалат СК Батайчанин
KIDS III GI / 2014-2015 / до 34 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-38
Färdig
Гаджимурад Набиев
JFTeam
Леонид Костенко Gurza Team Vann på poäng - 03:00
KIDS II No Gi / 2017-2016 / Белые пояса / Мальчики / до 22 кг
(Day 1)
2-44
Färdig
Усама Мацухов
Fight Zone Team
Умарджон Каримов Yusupov club Vann på poäng - 02:00
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 34 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
7-33
Färdig
Алекбер Гусейнов
Gojira team
Vann på Submission - 01:09
Магомед Омаров JFTeam
INFANT GI / 2013-2012 / до 38 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
1-39
Färdig
Егор Вербицкий
AF Academy
Vann på poäng - 03:00
Богдан Писарьян A Force BJJ
KIDS III GI / 2014-2015 / до 28 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-31
Färdig
Руслан Аметов
Yusupov club
Vann på Submission - 00:47
Тамерлан Рзаев
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 38 кг / Серый и Желтый пояса / Девочки
(Day 1)
7-42
Färdig
Unknown User
Academy of Grappling
Vann på poäng - 03:00
Alisa Ermakova ZR Team Hungary
KIDS III No Gi / 2014-2015 / до 25 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
3-33
Färdig
Георгий Стельмашок
CHECKMAT INTERNATIONAL
Заур Шапиев SubmissionTeam Vann på poäng - 03:00
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 28 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
6-36
Färdig
Эльдар Бадзов
Fight Zone Team
Мухаммаджон Сатаров MANAS №1 Vann på Submission - 01:17
KIDS III No Gi / 2014-2015 / до 22 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-35
Färdig
Александр Лисаченко
AF Academy
Даниэль Измайлов Vann på poäng - 03:00
KIDS II No Gi / 2017-2016 / Белые пояса / Мальчики / до 22 кг
(Day 1)
2-45
Färdig
Инал Бухуров
Fight Zone Team
Артем Дежа Gojira team Vann på poäng - 02:00
KIDS III No Gi / 2014-2015 / до 22 кг / Серый и Желтый пояса / Девочки
(Day 1)
4-41
Färdig
Мадинахон Курбонова
Yusupov club
Жасмин Лазунина Yusupov club Vann via diskvalificering
INFANT GI / 2013-2012 / до 38 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
6-28
Färdig
Имран Коготыжев
HITTITES
Vann på Submission - 01:28
Unknown User Agate team
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 28 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
1-42
Färdig
Musa Tumgoev
Bjj Alex team
Vann på poäng - 03:00
Никита Смирнов AF Academy
KIDS II No Gi / 2017-2016 / Белые пояса / Мальчики / до 22 кг
(Day 1)
2-46
Färdig
Мухаммад Магомедов
Yusupov club
Vann på poäng - 02:00
Демид Ковалев Strela Team (official)
JUNIOR GI / 2011-2010 / до 42 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
8-27
Färdig
Мовлид Дацаев
Али Омаров JFTeam Vann på poäng - 03:00
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 28 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
1-43
Färdig
Mark Grumet
AF Academy
Vann på Submission - 02:36
Али Ботоев ПАНЧЕР
KIDS III No Gi / 2014-2015 / до 22 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-36
Färdig
Эйнур Гасанов
Gojira team
Vann på Submission - 02:08
Таламир Джандаров Fight Zone Team
INFANT GI / 2013-2012 / свыше 46 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
6-34
Färdig
Глеб Синяков
ICON INTERNATIONAL
Vann på poäng - 03:00
Александр Митасов ICON INTERNATIONAL