Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
TEEN No Gi / 2008-2009 / до 50 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-90
Gotowy
Рустам Эльмесов
HITTITES
Эшон Хайдаров AF Academy Wygrana na punkty - 04:00
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 42 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
8-84
Gotowy
Александр Михалкин
AF Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Расул Бабиров Yusupov club
TEEN GI / 2008-2009 / до 55 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
3-77
Gotowy
Микаел Петросян
Academy of Grappling
Карим Юсупов Yusupov club Wygrana na punkty - 04:00
JUNIOR GI / 2011-2010 / до 46 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-82
Gotowy
Асад Камбиев
Fight Zone Team
Wygrana na punkty - 03:00
Юсуф Хафизов Yusupov club
TEEN No Gi / 2008-2009 / до 55 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
2-100
Gotowy
Астемир Махотлов
Fight Zone Team
Амир Мальбахов HITTITES Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 38 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
6-76
Gotowy
Тигран Мушулов
Yusupov club
Шамиль Камбиев Fight Zone Team Wygrana na punkty - 03:00
TEEN GI / 2008-2009 / до 65 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-83
Gotowy
Alexandros Sarakanidis
Academy of Grappling
Магомедов Магомед JFTeam Wygrana na punkty - 04:00
ADULT GI / 18+ / до 60 кг / Синий пояс / Женщины
(Day 1)
1-96
Gotowy
Софья Ширяева
CHECKMAT INTERNATIONAL
Дарья Саканцева Academy of Grappling Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:50
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 50 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Девочки
(Day 1)
7-95
Gotowy
Вероника Зияева
Academy of Grappling
Полина Антоненко Ribeiro Jiu Jitsu University Wygrana na punkty - 03:00
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 38 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
6-77
Gotowy
Имран Коготыжев
HITTITES
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Алан Чесников Gojira team
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 46 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-89
Gotowy
Unknown User
FJJRA
Алим Велиляев Tornado MMA Club Wygrana na punkty - 03:00
ADULT No Gi / 18+ / до 60 кг / Белый пояс / Женщины
(Day 1)
1-101
Gotowy
Сусанна Забунян
GLADIATOR MMA Nalchik
Anastasia Gaidai F.C.Samson Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:44
TEEN GI / 2008-2009 / свыше 65 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
3-82
Gotowy
Алексей Истомин
D23
Роман Ткаченко Jiu Jitsu Znamensky Wygrana na punkty - 04:00
TEEN No Gi / 2008-2009 / до 55 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
2-103
Gotowy
Фарид Пирвердиев
ПАНЧЕР
Wygrana na punkty - 04:00
Сергей Михалкин AF Academy
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 46 / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
6-85
Gotowy
Руслан Борзов
Dager
Артур Асанов Yusupov club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
TEEN No Gi / 2008-2009 / до 45 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-86
Gotowy
Али Абдулаев
Agate team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Эльвин Мурадов Bjj Alex team
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 42 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
8-88
Gotowy
Али Омаров
JFTeam
Wygrana na punkty - 03:00
Мовлид Дацаев
TEEN No Gi / 2008-2009 / до 60 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
2-107
Gotowy
Темир Мамхегов
Fight Zone Team
Магамед Гузиев GLADIATOR MMA Nalchik Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 55 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
7-96
Gotowy
Азизула Шокиров
Yusupov club
Айдамир Сейнов HITTITES Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
TEEN GI / 2008-2009 / до 50 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-87
Gotowy
Алихан Карданов
HITTITES
Wygrana na punkty - 04:00
Данила Петров AF Academy
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 46 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
8-90
Gotowy
Илья Семенченко
Akademy of Grrappling(Krasnodar)
Никита Кондратьев BJF TEAM Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:58
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 46 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-90
Gotowy
Дмитрий Ковалев
Strela Team (official)
Гайворонский Митрий Пересвет Wygrana na punkty - 03:00
TEEN No Gi / 2008-2009 / до 45 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
2-97
Gotowy
Эдуард Чегемов
GLADIATOR MMA Nalchik
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Эльдар Унатлоков HITTITES
TEEN No Gi / 2008-2009 / до 50 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-91
Gotowy
Илья Холодий
Bjj Alex team
Wygrana na punkty - 04:00
Егор Московец Yusupov club
ADULT No Gi / 18+ / до 60 кг / Белый пояс / Женщины
(Day 1)
1-100
Gotowy
Мария Корсун
Пересвет
Мария Демешина Yusupov club Wygrana na punkty - 05:00
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / свыше 55 кг / Серый и Желтый пояса / Девочки
(Day 1)
7-99
Gotowy
Анастасия Сафонова
AF Academy
Алина Иваненко Пересвет Wygrana na punkty - 03:00
TEEN GI / 2008-2009 / до 65 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
6-84
Gotowy
Сулейман Нафедзов
Fight Zone Team
Wygrana na punkty - 04:00
Артём Зуев ICON INTERNATIONAL
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 46 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
8-91
Gotowy
Магомед Шамсутдинов
JFTeam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Ilya Bagishvili Gojira team
TEEN No Gi / 2008-2009 / до 55 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-94
Gotowy
Захар Вялов
AF Academy
Muhammad Mirzamahmudov ПАНЧЕР Wygrana na punkty - 04:00
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 46 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-91
Gotowy
Юсуф Хафизов
Yusupov club
Алим Велиляев Tornado MMA Club Wygrana na punkty - 03:00
ADULT GI / 18+ / до 60 кг / Синий пояс / Женщины
(Day 1)
1-97
Gotowy
Арина Листопад
Gurza Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
Софья Ширяева CHECKMAT INTERNATIONAL
TEEN GI / 2008-2009 / до 65 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
3-80
Gotowy
Аскер Петрунин
HITTITES
Дамир Агеев Martial Arts Center GENERAL Wygrana na punkty - 04:00