Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 42 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
6-81
Gotowy
Эмзар Гузиев
GLADIATOR MMA Nalchik
Арман Тахмазян Dager Wygrana na punkty - 03:00
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / свыше 55 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
7-100
Gotowy
Даниил Чинянин
ICON INTERNATIONAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Тихон Базарнов CHECKMAT INTERNATIONAL
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 42 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
8-85
Gotowy
Ризван Гусейнов
Gojira team
Иван Мыцыков Tornado MMA Club Wygrana na punkty - 03:00
TEEN No Gi / 2008-2009 / до 55 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
2-102
Gotowy
Магомед Салимсултанов
JFTeam
Wygrana na punkty - 04:00
Амир Мальбахов HITTITES
TEEN No Gi / 2008-2009 / до 50 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-95
Gotowy
Махмуд Ниёзов
Yusupov club
Сайдулла Гулаб CHEKMAT INTERNATIONAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
ADULT GI / 18+ / до 60 кг / Белый пояс / Женщины
(Day 1)
1-93
Gotowy
Мария Демешина
Yusupov club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:42
Валерия Глотова AF Academy
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 55 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
7-97
Gotowy
Азизула Шокиров
Yusupov club
Тимофей Бурнос Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association - Cyprus BeeJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
TEEN GI / 2008-2009 / свыше 65 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
3-83
Gotowy
Артем Акиншин
Nesterov Jiu-Jitsu Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Кияшов Егор Academy of Grappling
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 50 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
8-94
Gotowy
Лоикджон Алиев
Yusupov club
Кирилл Малаев АКАДЕМИЯ БОРЬБЫ(nvrsk) Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 46 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-92
Gotowy
Гайворонский Митрий
Пересвет
Wygrana na punkty - 03:00
Ростислав Демидкин АКАДЕМИЯ БОРЬБЫ(nvrsk)
TEEN No Gi / 2008-2009 / до 45 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-88
Gotowy
Эльвин Мурадов
Bjj Alex team
Dan Mamrukov CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 04:00
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 46 / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
6-86
Gotowy
Арсений Николаев
ICON INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 03:00
Артур Асанов Yusupov club
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / свыше 55 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
7-101
Gotowy
Расул Созаев
Fight Zone Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Владислав Хвалько LUTADOR
TEEN No Gi / 2008-2009 / до 60 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
2-106
Gotowy
Константин Лакоба
FJJRA
Егор Шипулин UNIVERSAL FIGHTERS Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
TEEN GI / 2008-2009 / до 55 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
3-78
Gotowy
Абуюсуп Зиявутдинов
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Владимир Чечнёв
ADULT GI / 18+ / до 60 кг / Синий пояс / Женщины
(Day 1)
1-98
Gotowy
Ксения Юдина
Bjj Alex team
Дарья Саканцева Academy of Grappling Wygrana na punkty - 05:00
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 46 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
8-92
Gotowy
Илья Семенченко
Akademy of Grrappling(Krasnodar)
Ilya Bagishvili Gojira team Wygrana na punkty - 03:00
TEEN No Gi / 2008-2009 / до 60 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
2-108
Gotowy
Мухаммад Хузайматов
JFTeam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Егор Шипулин UNIVERSAL FIGHTERS
TEEN No Gi / 2008-2009 / до 50 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-97
Gotowy
Муса Алиев
JFTeam
Wygrana na punkty - 04:00
Данила Петров AF Academy
INFANT No Gi / 2013-2012 / до 46 / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
6-87
Gotowy
Саид Чегемов
GLADIATOR MMA Nalchik
Тимофей Веснинцев Gojira team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
ADULT GI / 18+ / свыше 70 кг / Белый пояс / Женщины
(Day 1)
7-103
Gotowy
Анна Сухаревская
AF Academy
Надежда Куценко LUTADOR Wygrana na punkty - 05:00
TEEN GI / 2008-2009 / до 65 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
3-81
Gotowy
Дамир Агеев
Martial Arts Center GENERAL
Влад Кочубинский AF Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
ADULT GI / 18+ / до 70 кг / Синий пояс / Женщины
(Day 1)
2-111
Gotowy
Valerya Rozhno
Bjj Alex team
Wygrana na punkty - 05:00
Влада Глухова CHECKMAT RND
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 50 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
8-95
Gotowy
Егор Герасименко
АКАДЕМИЯ БОРЬБЫ(nvrsk)
Wygrana na punkty - 03:00
Азамат Хуров HITTITES
TEEN No Gi / 2008-2009 / до 50 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
4-92
Gotowy
Рустам Эльмесов
HITTITES
Wygrana na punkty - 04:00
Егор Московец Yusupov club
ADULT No Gi / 18+ / до 60 кг / Белый пояс / Женщины
(Day 1)
1-102
Gotowy
Мария Корсун
Пересвет
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:09
Сусанна Забунян GLADIATOR MMA Nalchik
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 50 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
8-96
Gotowy
Михаил Мамиконян
Gojira team
Кирилл Малаев АКАДЕМИЯ БОРЬБЫ(nvrsk) Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
INFANT No Gi / 2013-2012 / свыше 46 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
6-90
Gotowy
Ростислав Король
Gojira team
Джабраил Хабибулаев SubmissionTeam Wygrana na punkty - 03:00
TEEN No Gi / 2008-2009 / до 50 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
5-96
Gotowy
Владимир Поладов
Дружина
Сайдулла Гулаб CHEKMAT INTERNATIONAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
JUNIOR No Gi / 2011-2010 / до 55 кг / Оранжевый и Зеленый пояса / Мальчики
(Day 1)
7-98
Gotowy
Тимофей Бурнос
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association - Cyprus BeeJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Айдамир Сейнов HITTITES
TEEN No Gi / 2008-2009 / до 55 кг / Белый пояс / Мальчики
(Day 1)
2-104
Gotowy
Амир Мальбахов
HITTITES
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Сергей Михалкин AF Academy
TEEN GI / 2008-2009 / свыше 65 кг / Серый и Желтый пояса / Мальчики
(Day 1)
3-84
Gotowy
Алексей Истомин
D23
Wygrana na punkty - 04:00
Кияшов Егор Academy of Grappling